CZEŚĆ !

Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziliście. Zazwyczaj najłatwiej jest mi opowiedzieć coś za pomocą obrazu, aczkolwiek teraz postaram się to zrobić, ubierając wszystko w słowa.

 

EMOCJE TO WIELKIE ENERGIE, KTÓRE RZĄDZĄ WASZYM ŻYCIEM.

O FOTOGRAFII

Niezmiernie się cieszę, że znaleźliście się na mojej stronie, skoro tak się stało to zapewne szukacie fotografa, który pomoże wam w upamiętnieniu niezwykłego wydarzenia z waszego życia. Zajmuję się fotografią okolicznościową jednak moją największą i wieloletnią pasją jest fotografia ślubna – w zatrzymanie ulotnej chwili jaką jest, z całą pewnością, moment w którym dwoje ludzi rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i zakłada rodzinę, wkładam całe swoje serce i duszę. Fotografia ślubna jest dość specyficzną sztuką, która przynosi mi dużo radości i szczęścia, którymi chcę się podzielić z moimi klientami oraz ich rodzinami.
Oferuję reportaż ślubny, w skład którego wchodzą zdjęcia wykonane przed uroczystością w domach Państwa Młodych, zdjęcia z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, fotografie z przyjęcia weselnego oraz oczywiście sesja plenerowa. Miejsce na sesję ślubną wybieram ze szczególną dbałością, staram się dopasować je jak najlepiej do osobowości oraz wyglądu moich modeli oraz stylu w jakim urządzili swoje przyjęcie weselne. Miasta w których oferuję swoje usługi to przede wszystkim: Radomsko, Łódź, Częstochowa, Piotrków Trybunalski i Bełchatów oraz miejscowości graniczące z tymi miastami, jednak jeśli spodobał się wam mój styl a pochodzicie z innego miasta skontaktujcie się ze mną, jestem zawsze otwarty na nowe doświadczenia!
Jak już wspomniałem swoją pracę wykonuję z pasją, chcę byście oglądając moje fotografie ślubne z łatwością mogli wrócić wspomnieniami do tych niezwykłych i ulotnych chwil. Kocham wyzwania, a fotografia dla mnie nie jest związana tylko z patrzeniem a także, może przede wszystkim z czuciem i przekazywaniem emocji za pomocą obrazu.