Inspiracje

Każda Młoda Para wkłada mnóstwo czasu i pracy, aby zorganizować swoją uroczystość tak, by była wyjątkowa, niepowtarzalna i niezapomniana.
Bardzo często pytacie mnie co jest najważniejsze w organizacji ślubu, co sprawia, że wygląda on przepięknie. Otóż jeśli chodzi o fotografię to odpowiedź na to pytanie jest krótka -detale. To one nadają klimatu całej scenerii, sprawiają, że reportaż prezentuje się cudownie.

Zaczynając od najdrobniejszego szczegółu, aż do tego najważniejszego – bukietu ślubnego. Tak, to właśnie on odgrywa tutaj kluczową rolę. Towarzyszy Pannie Młodej od samego początku, w trakcie ślubu, przyjęcia weselnego oraz także w trakcie sesji plenerowej. I właśnie wtedy bardzo często jest na pierwszym planie.
Jak go dobrać? Może być delikatny, klasyczny, rozłożysty lub nowoczesny. Wszystko zależy od stylu przyjęcia weselnego oraz sukni Panny Młodej.
Poniżej przedstawiam przykłady dwóch bukietów ślubnych:

Poniżej przykłady dwóch bukietów.

Pierwszy delikatny z kwiatów polnych, średnio rozłożysty.
Idealnie komponuje się ze stylem boho.

2.

Druga propozycja to bukiet rozłożysty z jasnych, klasycznych kwiatów.
Będzie pasować do większości sukien ślubnych, zarówno klasycznych jak i w stylu boho. Z pewnością każda Panna Młoda z takim bukietem podczas swojego ślubu będzie czułą się z takim się pięknie i wyjątkowo.

Sala bankietowa:

Z pewnością młoda para poświęca dużo czasu na wybór miejsca, w którym odbędzie się uroczystość. Jest to jedna z ważniejszych decyzji, ponieważ właśnie tam spędzicie najwięcej czasu wraz ze swoimi goścmi. Delikatne detale ślubne, jasne pomieszczenia z dużymi oknami z pwenością umilą ten wyjątkowy dzień.